icon

WhatsApp Business

2.19.52

4.2

26

Resmi WhatsApp Business hesabınızı akıllı telefonunuzdan yönetin

2.5M

Bu uygulamayı oyla

WhatsApp Business resmi WhatsApp istemcisi için dizayn edilmiş bağımsız bir araçtır. Görevi iş hesabınızın çeşitli yönlerini yönetmektir böylece Whatsapp sohbet aracılığıyla müşterilerinizle irtibata geçebilirsiniz. Tek gereksinim resmi WhatsApp Business statüsü elde etmek için kayıt yaptırmaktır.

Şirket profilinize ait bilgileri, ait olduğu alanın yanı sıra (eğer varsa) posta adresiniz de dahil olmak üzere uygulamaya girin. Diğer bilgiler her girişte herkese listede görünür. Ayrıca sizinle iletişim kuran müşterilere de yanıt verebilecek ve otomatikleştirilmiş bir yanıtla bunları yanıtlamayı başarabileceksiniz.

Bu uygulama hakkında en heyecan verici olan şey, orijinal resmi WhatsApp istemcisi ile aynı Android cihazında bir arada bulunabilmesi ve bunların her biri ile ilişkili farklı hesaplara ve telefon numaralarına paralel olarak çalışabilmesidir. Bu, WhatsApp Business'dan kişisel WhatsApp hesabınızı rahatsız etmeden çalışabileceğiniz anlamına gelir.

WhatsApp Business, müşterileriyle doğrudan dünyanın en yaygın kullanılan anlık mesajlaşma servisiyle iletişim kurmak isteyen şirketler ve işletmeler için vazgeçilmez bir araçtır.
Notlar

İş numaranızı kullanarak hesabınızı ve onaylanmış Whatsapp hesabınızı kaydetmelisiniz. Şu an için gerekli olan form özeldir.

Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X